1968 yılında başlayan yolculuğumuzda 55. yılımızı kutluyoruz. Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde emin adımlarla ilerliyoruz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğu, memnuniyeti Merko Grubun başarısının anahtarıdır.

Merko Group ilk faaliyetine, 1968 yılında bir çamaşırhane olarak başladı. Tekstil sektörünün ihtiyaçlarına öncülük etme ve cevap verme vizyonuyla kurulan bu ilk girişim, 30 yıl boyunca başarıyla işletilmiştir. Yıllar içinde kazanılan bilgi birikim daha sonra hazır giyim ve üretim tesisi kurularak büyümeye devam etmiştir.

DEVAMINI OKUYUN

Değerlerimiz

Grup bünyesinde bulunan tüm çalışanlarımız bizim için değerlidir. Her dönemde çalışanlarımız şirket kültürümüzün bir parçası olarak değerlendirilmiştir. Girişimlerimizin tamamında çalışanlarımızın rahatı ve refahı öncelikli olmuştur. Bugün Merko Grub'un geldiği noktada çalışanlarımız itici gücümüz olmuştur. Daha sürdürülebilir bir gelecek için geliştirdiğimiz tüm projelerde dün olduğu gibi yarında "önce insan" sloganıyla devam edeceğiz.

 Mutlu, huzurlu ve çalışanların kendini değerli hissettiği bir çalışma ortamı, Grubumuzun öncelikleri arasındadır.

Counter Icon
50+
den fazla ülkeye ihracat
Counter Icon
80+
fazla markayla işbirliği
Counter Icon
2,000+
fazla mutlu çalışan

/Files/susta-banner.jpg

Sürdürülebilirlik Çizgimiz

Sürdürülebilirlik kavramı sadece çevrenin korunması değildir. Bizim için sürdürülebilirlik, doğal kaynakların ve çevrenin korunmasını, insanların haklarının ve işçilerin sağlıklı ve adil şartlar altında çalışmasını içermektedir. Ayrıca, bu kavram, Merko Grub'un uzun vadeli başarısını ve müşterilerin beklentilerine uygun ürünler sunmasını da kapsamaktadır.

Sürdürülebilirlik konusunda birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar arasında doğal kaynakların verimli kullanımı, atıkların azaltılması ve geri dönüştürülmesi, enerji tasarrufu, çevre dostu üretim yöntemleri, işçilerin sağlıklı ve adil şartlar altında çalışması, etik değerlere uygun üretim ve müşterilerin beklentilerine uygun ürünler sunmak bulunmaktadır.

DETAYLI İNCELE

Merko Group tekstil ve hazır giyim, bilişim ve güvenlik alanlarında faaliyet gösteren büyük markaları bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle hazır giyim üretim, Parça boya, denim yıkama ve kumaş boya & terbiye tesislerimizde konusunda uzman ekiplerimiz dünyanın önde gelen markalarına hizmet vermektedir.

DETAYLI İNCELEYİN