MERKOTEKS, bir çamaşırhane olarak 1968 yılında tekstil sektörünün ihtiyaçlarına öncülük etme ve cevap verme vizyonuyla kurulmuştur. Çamaşırhanemizi 30 yıl boyunca başarıyla işlettikten sonra, yıllar içinde kazandığımız olağanüstü bilgi birikimi ile hazır giyim üretim tesisimizi faaliyete geçirdik.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
merkoteks.com

AYYILDIZ kurulduğu 2010 yılından bu yana her geçen gün gelişerek dokuma kumaş üretiminde uzmanlaşmış ve bugün tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir. Ayyıldız, deneyimli kadrosu ve esnek şirket yapısı ile hızlı ürün geliştirme ve kalite sistemleri ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
ayyildizkumas.com

1968 yılında Yılmaz Tekstil Wash'in kurulmasıyla başlayan tarihimiz, 30 yıllık bu başarı hikayesini bugün Denim Fashion adı altında devam ettirmektedir. Türkiye'de ilkler arasında yenilikçi bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her aşamada kalite mottosuyla yenilikçi ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla çalışmaya devam ediyoruz.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
denimfashion.com.tr

Ayyıldız Kumaş deneyimiyle kurulan M•BLUE, Denim sektöründeki deneyim ve uzmanlığını uluslararası platforma taşıyor. Dünya çapında ki Denim ihtiyacının karşılanması vizyonu ile oluşturulan M•BLUE tamamı profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile kaliteli üretim ve yüksek müşteri memnuniyeti sunuyor.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
mblue.com.tr

2016 yılında Merkoteks'in sektördeki bilgi, birikimi ve uzmanlığı ile kurulan SC Aksesuar, müşteri odaklı profesyonel aksesuar üretim tecrübesi, üstün kalitedeki ürünleri ve hızlı üretim süreçleri ile sektörde yerini almıştır. Müşteri odaklı stratejileri ve yaratıcı bakış açısıyla pazardaki konumu her geçen gün daha da güçlenmektedir.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
scaksesuar.com.tr

Merkotech akıllı sistemler evinizde, işyerinizde ya da uygulanmasını istediğiniz her alanda, konforu ve güvenliği sağlamanın yanısıra enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. M•Tech üzerinden birbirleriyle bağlantılı olarak çalışan sistem hayatınıza değer katıp evinizdeki yaşam kalitesini yükseltir.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
merkotech.com

AGV Plus edüstriyel uygulamalar için robotik çözümler sunan AGV'lerin üretimini yapmaktadır. Patentli tekerlek yapısı ile tek palet veya çok paletli endüstriyel çözümleri sunar. ​ AGV'ler malzeme akışınızı kolaylaştırmak için Herhangi bir durma süresi olmaksızın kesintisiz operasyonlar için iç ve dış mekanlarda çalışır.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
agvplus.com.tr

Faaliyet gösterdiği 1982 yılından beri dönemin şartlarına ve özelliklerine uygun inşaat projeleri üreten Merko Yapı, 2000'li yıllardan itibaren konut ve ticari alanlarda modern mimari örnekleri taşıyan projelere imza atmıştır. Merko Yapı bugüne kadar imza attığı yüzlerce konut için tek bir felsefe belirlemiştir.

DETAYLI İNCELE

DETAYLI İNCELE
merkoyapi.com